Vizita turistike nga Sharm El Sheikh

Vizita turistike nga Sharm El Sheikh

Egjipti dhe vendet e tij përreth kanë disa përvoja vërtet spektakolare për të ofruar dhe ne kemi zgjedhur ekskursionet tona në vendet shpirtërore me kujdes për të frymëzuar frikë dhe habi. Ne ofrojmë udhëtime në Manastirin e Shën Katerinës, Dahab vrima blu, mali Horeb, historia e Jeruzalemit dhe Petra në Jordani gjithashtu.

Ekskursion në Vrimën Blu & Dahab nga Sharm

Abu Galum & Blue Hole Safari

9hours
Udhëtoni me 4x4 Land Cruiser nëpër shkretëtirën magjike të Sinait me rërën e saj të artë dhe sfondin... read more
Ekskursion në malin Sinai dhe Shën Katerina nga Sharm

Ekskursion në malin Sinai nga Sharm

14hours
Mali Sinai, i njohur si Mali i Moisiut, sigurisht që nuk është një udhëtim për ata me zemër të dobët... read more
Ekskursion në Jerusalem nga Sharm El Shaeikh

Ekskursion në Jerusalem nga Sharm

0hours
I shenjtë për hebrenjtë, të krishterët dhe myslimanët, qyteti i vjetër i Jeruzalemit është një nga d... read more
Ekskursion Petra me traget nga Sharm El Sheikh

Petra me varkë nga Sharm El Sheikh

22hours
E ndërtuar në shekullin e 6-të para Krishtit nga Nabataeans, Petra shpesh përshkruhet si "Qyteti i K... read more
Ekskursion në Petra me aeroplan (ndaluar përkohësisht)

Petra me avion nga Sharm El Sheikh

0hours
E ndërtuar në shekullin e 6-të para Krishtit nga Nabataeans, Petra shpesh përshkruhet si "Qyteti i K... read more
Vizita e qytetit të Sharm El Sheikh

Turne per vizite ne Sharm

3hours
Shumica e njerëzve vizitojnë qytetin shumë modern të Sharm el Sheikh për zhytjet e tij në Detin e Ku... read more
Ekskursion në Manastirin e Shën Katerinës dhe qytetin Dahab nga Sharm

St.Cathrine & Qyteti Dahab

11hours
Filloni ditën tuaj duke vizituar Manastirin e Shën Katerinës - pikërisht në vendin e përmendur në Bi... read more
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq