Biciklete me katër biçikleta në shkretëtirën e Sharm El Sheikh

Availability every day
Pickup Time 02:00 PM
Duration 3 hours approximately
Biciklete me katër biçikleta në shkretëtirën e Sharm El Sheikh

Biciklete me katër biçikleta në shkretëtirën e Sharm El Sheikh

Çiklizëm me katër në shkretëtirën Sharm El Sheikh | 4WD, jashtë - Udhëtime në rrugë dhe udhëtim me ATV Sharm el Sheikh

Provoni diçka emocionuese në pushimet tuaja me këtë ekskursion me biçikletë me katër nga Sharm el Sheikh. Shikoni lindjen ose perëndimin e diellit mbi malet me ngjyrë trëndafili të Sharm el Sheikh-ut, hidheni në biçikletën tuaj me kuadrat, rritni adrenalinën tuaj dhe zmadhoni në kërkim të aventurës tuaj të mbushur me aksion. Bëni një ndalesë në një kamp tradicional beduinësh dhe freskohuni me një çaj të veçantë beduinësh. Është një ekskursion i mrekullueshëm ATV për të përjetuar ngazëllimin, eksitimin dhe nxehtësinë e verës në shkretëtirën e Sinait, Sharm el Sheikh

Pickup

Përfaqësuesi ynë do t'ju marrë nga hoteli juaj pasdite dhe do të udhëtoni rreth 30 minuta në shkretëtirë në qendrën e biçikletave me kuadrat. Ky udhëtim është i disponueshëm në kohë të ndryshme të ditës, ju lutemi konfirmoni orën tuaj të preferuar me përfaqësuesin tonë.

Behu gati

Instruktori juaj do t'ju vendosë me helmetat tuaja të sigurisë dhe do t'ju japë udhëzime se si të drejtoni në mënyrë të sigurt biçikletën me kuadrat.

Shkoni

Së pari ju do të vozitni në kuadratin tuaj për rreth 20 minuta mbi rërë të sheshtë të shkretëtirës për t'u mësuar me biçikletën dhe për të fituar besimin tuaj. Gjithmonë do të vozitni në grup dhe do të keni pranë vetes udhëzuesin tuaj në rast se keni nevojë për ndihmë.

Më pas do të dilni me makinë në një luginë midis maleve. Këtu grupi do të kalojë afërsisht 40 minuta duke shfrytëzuar sa më shumë dunat e rërës dhe kodrat në zonë.

Ndalem për një copë herë

Ne do të bëjmë një ndalesë në një kamp beduinësh, ku do të keni mundësinë të shihni se si jetojnë këta njerëz nomad dhe më pas të pushoni nën një tendë tradicionale dhe të pini çaj. Pijet e tjera freskuese janë në dispozicion me një kosto shtesë.

Transferimi i kthimit

Përfaqësuesi ynë do t'ju shoqërojë përsëri në mini-busin e ajrit të kondicionuar dhe më pas do të transferoheni në hotelin tuaj në Sharm El Sheikh.

Pse të mos përmirësoni turneun tuaj!

Aventurë në shkretëtirën e Sharmit (5 udhëtime x1)

Përfitoni sa më shumë nga pushimet tuaja me këtë udhëtim 5 në 1 në shkretëtirën e Sinait. Filloni me aktivitete të mbushura me aksione: çiklizëm me katër dhe deve. Përpara se të udhëtoni në një kamp tradicional beduinësh për të pirë çaj dhe për të parë perëndimin e diellit mbi malet me ngjyrë trëndafili të Eksploroni më shumë

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Biking katërshe
 • Udhëheqësi i turneut
 • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Syze dielli
 • Shami

Additional Information

 • Udhëtimi është i disponueshëm në periudha të ndryshme të ditës, agim, perëndim të diellit ose mesditë.

Note

 • Udhëtimi është i disponueshëm në periudha të ndryshme të ditës, agim, perëndim të diellit ose mesditë.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Biciklete me katër biçikleta në shkretëtirën e Sharm El Sheikh Reviews

Write Review
Beqare
from £ 16.00
Dyfishtë
from £ 20.00
Choose travel date
Beqare
Dyfishtë

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq