Farsha Mountain Lounge, Farsha Cafe Sharm El Sheikh

Availability
Duration 0 hours approximately
Farsha Mountain Lounge, Farsha Cafe Sharm El Sheikh

Farsha Mountain Lounge, Farsha Cafe Sharm El Sheikh

Kafene Mali Farsha | Kafene Farsha

Të gjitha qoshet dhe të çarat, jastëkët e dyshemesë, tendat beduinësh dhe llambat lëkundëse, Farsha është lloji i vendit ku udhëtarët vijnë për një kafe dhe e gjejnë veten duke u zgjatur në katër pije dhe një llufkë shisha më vonë. E shkëlqyeshme për një ditë dembele plot pushime ose një natë me muzikë të ftohtë dhe kokteje.

Vendi është i domosdoshëm për t'u vizituar, pamja është mahnitëse, dekori i mrekullueshëm i përzier osman, beduin dhe i lashtë i jep një sens të mahnitshëm, stafi është miqësor dhe muzika është e mrekullueshme (klima e shtëpisë) është e mrekullueshme dhe është thjesht një vend i mrekullueshëm për t'u qetësuar. Merrni pajisjet tuaja për snorkeling dhe dilni në bankinë që shtrihet përtej shkëmbit, është rreth 40 metra e thellë dhe gumë dhe peshqit janë mahnitës.

Tags: #sharmexcursions #farshaCafe #sharmelsheikh #sharmwonders #life nate #farsha #fanaraReef

Our Service includes

  • • Marrja/Zbritja nga hotelet e Sharm el Sheikh me një automjet privat
  • • Të gjitha transfertat kryhen me automjet me ajër të kondicionuar

Shërbimi nuk përfshin

  • Ushqimi ose pijet që porositni
  • Fotografi ose DVD etj.

Do you need more details? call or email us

  • +201025566717
  • Info@sharmwonders.com

Farsha Cafe Sharm El Sheikh Reviews

Write Review
Sedan privat
from £ 15.00
Minibus privat
from £ 25.00
Choose travel date
Sedan privat
Minibus privat

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq