Ekskursioni i Dolphina Park (Delphin Show & Not with Delphins in Sharm)

Availability
Duration 3 hours approximately
Ekskursioni i Dolphina Park (Delphin Show & Not with Delphins in Sharm)

Ekskursioni i Dolphina Park (Delphin Show & Not with Delphins in Sharm)

Dolphina Park Sharm El Sheikh Përvoja | Shfaqja e delfinëve në Sharm El Sheikh | Notoni me delfinët në Sharm el Sheikh.

Pikat kryesore:

.Më mirë të provosh diçka, sesa të dëgjosh për të 1000 herë! Kjo është arsyeja pse ne ju këshillojmë të provoni përvojën tonë në Dolphina Park Sharm El Sheikh për të pasur mundësinë të eksploroni së bashku udhëtimin me Dolphin Show & Notin me delfinët në Sharm El Sheikh Trip . Eksploroni inteligjencën e delfinëve në Dolphinella në Sharm el Sheikh dhe shijoni një përvojë të mrekullueshme detare me të gjithë familjen tuaj. Është një përzierje fantastike e shfaqjes 1 orëshe me delfinët e bukur dhe inteligjentë të kombinuar me 15 ose 30 minuta not me delfinët në pishinën speciale të delfinëve.

Po, ju mund të notoni me delfinët për 15 ose 30 minuta, puthni, përqafoni, prekni, këndoni dhe luani me delfinët. Pasi të keni luajtur dhe kërcyer dhe përkëdhelur delfinët. Është një nga ekskursionet më të mahnitshme të Sharm El Sheikh për të gjitha moshat.

Merr

Ju do t'ju zgjedhim nga udhërrëfyesi ynë rreth orës 14:30 dhe do t'ju çojmë në Parkun Dolphina i cili ndodhet në Gjirin Nabq në veri të qytetit Sharm el Sheikh.

Pjesa 1: Filloni udhëtimin tuaj të shfaqjes së Dolphin

Pasi të jeni atje, të magjepsur nga fuqia dhe hiri i delfinëve tanë të bukur në shfaqjen tonë interaktive, do të mahniteni, argëtoheni dhe edukoheni nga shfaqja madhështore që delfinët dhe trajnerët tanë kanë krijuar koreografi vetëm për ju!

Këta delfinë shumë inteligjentë dhe lozonjarë do të ndërveprojnë me trainerët e tyre ku do të shihni marrëdhënien e dashurisë dhe respektit ndërsa kryejnë truket, kërcimet dhe pozat e tyre të preferuara gjatë gjithë shfaqjes në kohë dhe saktësi të përsosur së bashku me sfondin muzikor.

Natyra e tyre lozonjare dhe konkurruese do të jetë e dukshme kur ne luajmë disa nga lojërat e tyre të preferuara… lojëra me top uji dhe gara me tërheqje.

Delfinët në Sharm El Sheik janë gjithashtu artistë... po artistë! Ju do të shihni vetë se si Picasso ynë mund të krijojë një kryevepër.

Pjesa 2: Udhëtim për not me delfinët

Tani, a është shansi dhe i pëlqen të notosh me delfinët në vend që t'i shikosh ata nga ana e pishinës? Përvoja jonë e notit të delfinëve është një mënyrë e shkëlqyer për të takuar nga afër këto krijesa të bukura dhe për të realizuar ëndrrat.


Do të kaloni ose 15 ose 30 minuta, në varësi të kohës që rezervoni, me delfinët. Trajnuesit me shumë përvojë të delfinëve do t'ju japin udhëzime dhe këshilla për mënyrat më të mira për të bashkëvepruar me delfinët gjatë udhëtimit tuaj. Do të mësoni se si të luani, të këndoni, të fotografoni me ta dhe madje të bëni delfinin t'ju japë një puthje! Do të jetë një përvojë magjike!

Transferimi i kthimit

Pasi të përfundoni udhëtimin në Sharm Dolphina Park , udhëzuesi juaj do t'ju shoqërojë përsëri në hotelin tuaj pas asaj që ne e dimë se do të ketë qenë një ditë më e këndshme.

Etiketa #delfinët #SharmelSheikh #SwimmingwithDolphins #DolphinaPark #Dolphina # sharmexcursions #sharmwonders #DolphinaSwimming #SharmWonders

Our Service includes

 • • Të gjitha transfertat me kondicioner
 • • udhëzues anglishtfolës gjatë udhëtimit tuaj
 • • Tarifa e hyrjes për shfaqjen
 • • pije joalkoolike në furgon
 • • Not me delfinët 15 ose 30 minuta
 • • jelek shpëtimi
 • • Të gjitha taksat dhe tarifa e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Çdo shtesë që nuk përmendet në itinerar, si p.sh. foto ose DVD
 • Shpenzimet personale

Additional Information

 • Monedha e çmimit të turneut është vendosur në paund britanik, por ju mund të paguani në Euro, USD ose EGP.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Ekskursione me delfinët 2X1 Shfaqje e delfinëve dhe not me delfinët Reviews

Write Review
Show + 15 min swimming with dolphins
from £ 65.00
Show + 30 min swimming with dolphins
from £ 95.00
Choose travel date
Show + 15 min swimming with dolphins
Show + 30 min swimming with dolphins

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq