Varkë me shpejtësi për në ishullin Tiran

Varkë me shpejtësi për në ishullin Tiran

Varkë me shpejtësi për në ishullin Tiran

Një shans për t'u argëtuar në një varkë me shpejtësi ekspres, e cila mund të arrijë në Ngushticën e ishullit të Tiranit në 20 minuta, ose për të shkuar në disa vende të tjera për snorkeling në detin e kuq si shkëmbinjtë e kopshtit, kopshti i peshkut ose Gjiri i Sharm El Maya.

Marrje nga hoteli juaj në Sharm El Sheikh me minibus me ajër të kondicionuar

Udhëtoni në bankinë në gjirin e Sharks, bashkohuni me varkën e shpejtë, 20-30 minuta do të keni ndalesën e parë, ideale për snorkelistët apo edhe notarët që duan të kombinojnë eksplorimin e Detit të Kuq me aktivitete të tjera gjatë pushimeve të tyre.



Shkoni në një udhëtim privat me një varkë me shpejtësi të lartë. Deri në 6 persona për udhëtimin tuaj privat rreth Detit të Kuq. Në ndalesa të ndryshme për snorkeling dhe not.

Ju mund të zgjidhni kohën tuaj duke filluar nga një orë, por nëse zgjidhni të bëni 2 orë, atëherë keni mjaft kohë për të ndaluar në vende të ndryshme të këndshme për snorkeling.

Nëse nuk keni pajisjet tuaja për snorkeling, mos u shqetësoni se do të gjeni në bord edhe xhaketa shpëtimi.

Do të argëtoheni nga një Staf shumë i aftë, i cili do të sigurohet që të keni një udhëtim të mrekullueshëm privat.

Transferimi Kthehu në hotelin tuaj pasi të sigurohemi që keni pasur një udhëtim të mrekullueshëm.

Do you need more details? call or email us

  • +201025566717
  • Info@sharmwonders.com

Varkë me shpejtësi private Sharm Reviews

Write Review
Adlut
from £ 50.00
Fëmija
from £ 50.00
Choose travel date
Adlut
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq