Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Ajo që është e sigurt është se nuk ka mënyrë më të mirë për të vlerësuar bukurinë e Detit të Kuq sesa nga pikëpamja e një prej koleksionit tonë të mrekullueshëm dhe të mahnitshëm të udhëtimeve në det. Ju mund të shijoni diellin, detin dhe rërën për më tepër mund të përjetoni aventura nënujore edhe pa u lagur për të parë peshqit shumëngjyrëshe dhe koralet e zbukuruara.

Argo Safari

Ekskursione 4x4 Argo Safari

2hours
Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë emocionuese, mos kërkoni më larg se biçikleta Argo. read more
Udhëtim gjysmë nëndetëse në Sharm el Sheikh

Ekskursion gjysmë nëndetësesh në Sharm el Sheikh

2hours
Kaloni dy orë në një gjysmë-nëndetëse dhe zbuloni mrekullitë nënujore të Detit të Kuq pa i lagur këm... read more
Lundrim me parasail në Sharm el Sheikh

Paralajmërim në Sharm el Sheik

1hours
Ejani me parasailing në Sharm dhe shikoni pamjet dhe peizazhet e bukura të plazheve, gjireve dhe mal... read more
Scuba Diving në Parkun Kombëtar Ras Mohamed nga Sharm

Hyrja në Zhytje në Sharm el Sheik

8hours
Deti i Kuq është një parajsë për zhytësit: këtu mund të eksploroni ujërat blu kristalore, të vëzhgon... read more
Udhëtim me varkë me banane në Sharm el Sheikh

Varkë me banane Sharm el Sheikh

0hours
Asnjë ditë në plazh nuk mund të jetë e plotë pa argëtimin dhe adrenalinën e një udhëtimi emocionues... read more
Udhëtim snorkeling në Ras Mohammed & White Isalnd nga sharm

Parku Kombëtar Ras Muhammed dhe Udhëtimi për snorkeling në Ishullin e Bardhë

8hours
Deti i Kuq është një vend zhytjeje me famë botërore dhe konsiderohet të ketë peshqit dhe jetën detar... read more
Udhëtim me varkë me fund xhami në Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh Ekskursion me varkë me fund xhami

3hours
Bëj një udhëtim me varkën me fund xhami rreth Gjirit Naama dhe shijo botën e mrekullueshme nënujore... read more
Udhëtim me snorkeling në ishullin Tiran në Sharm el Sheikh

Udhëtim snorkeling në ishullin Tiran Sharm el Sheikh

8hours
I vendosur vetëm në brigjet e Sharm el Sheikh në Gjirin e Akabës, ishulli Tiran krenohet me atraksio... read more
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq