Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

E dhëna është te emri me këto vizita dhe ne synojmë që ju të argëtoheni, të argëtoheni, të argëtoheni gjatë gjithë rrugës! Nëse uji është gjëja juaj, përfitoni nga ekskursioni ynë në Aqua Park ose nëse keni ëndërruar gjithmonë të notoni me delfinët, tani është shansi juaj. Për guximtarët, ka një shfaqje krokodili dhe gjarpëri ose për një libër eksperience magjike me ne për të parë shfaqjen e natës 1001, duke përfshirë vallëzimin tradicional egjiptian të barkut.

Alf Leila Wa Leila (1001 Nights Show) në Sharm

Shfaqja e netëve Fantasia 1001 në Sharm el Sheikh

3hours
Ejani dhe shijoni një mbrëmje të mrekullueshme të mbushur me argëtim në shfaqjen Fantasia në 1001 Ni... read more
Udhëtim ditor në Aqua Park në Sharm El Sheikh

Ekskursion në Parkun Ujor Aqua Blue Sharm Al Sheikh

7hours
Ky është udhëtimi ynë familjar më i njohur për një arsye! Për ata që janë të rinj në vite ose thjesh... read more
Ekskursion i Shfaqjes së Gjarprit Krokodil nga Sharmi

Shfaqje me gjarpërinj dhe krokodil në Sharm el Sheikh

2hours
Zbuloni gjithçka rreth specieve të gjarpërinjve dhe zvarranikëve në botë në Muzeun e Gjarprit. Shiko... read more
Shfaqja e delfinëve në Sharm el Sheikh

Ekskursioni i Shfaqjes së Dolfinëve në Sharm El Sheik

1hours
Shijoni një orë të paharrueshme me këto kafshë inteligjente dhe miqësore. I adhuruar si nga të rritu... read more
Not me delfinët Ekskursion në Sharm el Sheikh

Not me delfinët Sharm El Sheikh

2hours
Për shumë njerëz shansi për të notuar me delfinët është një ambicie apo një ëndërr e realizuar. Këtu... read more
Go Karting - Ghibli Raceway

Ghibli Raceway - Shko Karting

1hours
Plotësoni përvojën tuaj dhe shkoni në Karting Sharm el-sheik, njihuni me automjetin tuaj me katër rr... read more
Varkë me lundrim për darkë romantike në Sharm el Sheikh

Ekskursion me lundrim për darkë në Sharm El Sheik

0hours
Shijoni bukurinë e detit Sharm El-Sheikh me një udhëtim me lundrim me varkë për darkë romantike në S... read more
Varkë me shpejtësi për në ishullin Tiran

Varkë me shpejtësi private Sharm

0hours
përfitoni mundësinë dhe shijoni varkën tuaj të shpejtësisë private në Detin e Kuq, keni mundësinë të... read more
Shëtitje me varkë me kajak në Sharm El Sheik

Udhëtim me kajak me varkë

0hours
Shijoni shëtitjen tuaj me varkë me kajak Single ose Tandem në plazhet e kristalta të Sharm el Sheikh... read more
Ekskursioni i Dolphina Park (Delphin Show & Not with Delphins in Sharm)

Ekskursione me delfinët 2X1 Shfaqje e delfinëve dhe not me delfinët

3hours
Shijoni përvojën tonë të plotë të parkut Dolphina dhe merrni mundësinë për të shijuar shfaqjen e mre... read more
Farsha Mountain Lounge, Farsha Cafe Sharm El Sheikh

Farsha Cafe Sharm El Sheikh

0hours
Farsha Cafe ju ofron çaj oriental, shisha (pipe uji) dhe të gjitha pijet e ndryshme orientale, stil... read more
Sport ujor Sharm el Sheikh (3 udhëtime në 1)

Sport ujor Sharm el Sheikh (3 ekskursione në 1)

2hours
Ejani dhe bashkohuni me aventurën tonë të sporteve ujore në Sharm El Sheikh dhe shijoni 3 udhëtime n... read more
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq