Udhëtim me varkë me fund xhami në Sharm el Sheikh

Availability Saturday , Sunday , Monday , Tuesday , Thursday , Wednesday
Pickup Time 10:15 AM
Duration 3 hours approximately
Udhëtim me varkë me fund xhami në Sharm el Sheikh

Udhëtim me varkë me fund xhami në Sharm el Sheikh

Udhëtim me varkë me fund xhami I Sharm El Sheikh

Bëj një udhëtim me varkën me fund xhami rreth gjirit Na'ama dhe shijo botën e mrekullueshme nënujore të peshqve ekzotikë ylber dhe koraleve shumëngjyrëshe pa i lagur këmbët! Udhëzuesi juaj ekspert i Detit të Kuq do të jetë gati për të vënë në dukje dhe shpjeguar llojet e ndryshme të jetës detare që mund të dalloni gjatë rrugës. Pasi të kaloni kohë në Kopshtet e Afërt dhe të Largët të koraleve, varka do të ndalojë dhe ju do të jeni në gjendje të ngjiteni në kuvertën e sipërme dhe të kaloni kohë duke pushuar nën rrezet e diellit dhe duke parë panoramat marramendëse të gjireve të Sharm El . Sheikh me sfondin e tij fantastik malor.

Marrje nga hotelet e Sharm el Sheikh

Ju do të merrni në orën 10:00 nga udhëheqësi juaj i turneut në minibus me ajër të kondicionuar dhe do të transferoheni në bankinë në Gjirin Na'ama për të filluar udhëtimin tuaj.

Turne me varkë me fund xhami

Pasi të jeni ulur në vendin tuaj, duke parë dritaret e xhamit në fund të varkës, jeni gati për të shkuar. Kapiteni do të lundrojë me varkën mbi koralet e Kopshtit të Afërt dhe të Largët të Na'ama, që ju të kapni pamjet më të mira të jetës detare të Detit të Kuq. Udhëzuesi juaj do të ofrojë një koment të shkurtër rreth Detit të Kuq dhe disa informacione rreth koraleve dhe peshqve. Kjo zgjat rreth 45 minuta.

Kuvertë e sipërme

Varka do të bëjë një ndalesë të shkurtër prej rreth 15 minutash që ju të shkoni në kuvertën e sipërme dhe të kënaqeni në rrezet e diellit dhe të bëni disa foto të mahnitshme.

Transferimi i kthimit

Në fund të udhëtimit, udhërrëfyesi juaj do t'ju shoqërojë përsëri në autobus, ku do të transferoheni në hotelin tuaj në Sharm.


Gërmoni thellë dhe zbuloni pasurinë e Detit të Kuq

Snorkeling në Udhëtim me Varkë në ishullin Tiran

Deti i Kuq është një vend me famë botërore për zhytje dhe snorkeling dhe konsiderohet të ketë peshqit dhe jetën detare më të ndryshme në mbarë globin. Këtu mund të gjeni mijëra lloje të breshkave, peshqve dhe koraleve dhe snorkeling këtu duhet të jetë mënyra më e këndshme dhe e arritshme për të vëzhguar këtë ,,, Më shumë


Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Kapiteni dhe Guida dygjuhëshe
 • Varkë me fund xhami me hije
 • Pije, lëngje
 • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Kamera
 • Syze dielli dhe kapele

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Sharm el Sheikh Ekskursion me varkë me fund xhami Reviews

Write Review
I rritur
from £ 14.00
Fëmija
from £ 8.00
Choose travel date
I rritur
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq