Udhëtim me varkë me banane në Sharm el Sheikh

Udhëtim me varkë me banane në Sharm el Sheikh

Udhëtim me varkë me banane në Sharm el Sheikh

Udhëtim me varkë me parakolp ose me banane në Sharm el Sheikh

Ndoshta argëtimi më i këndshëm në Detin e Kuq! Zmadhoni ujërat e hapura, përjetoni emocionin e një shëtitjeje me varkë me banane me erën në flokë dhe mbajeni fort ndërsa kaloni me pengesa mbi valë! Ky udhëtim ka vlerë të madhe për paratë dhe argëtim të madh për të gjithë familjen.

Merr

Përfaqësuesi ynë do t'ju marrë në orën 10.30 dhe do t'ju çojë me minibus me ajër të kondicionuar në plazh për të filluar udhëtimin.

Filloni aventurën tuaj

Hipni djathtas nga bregu dhe qëndroni për një udhëtim argëtues dhe skenik. Shijoni pamjet e bregut dhe nën ujë.

Udhëtimet tona me varkë me banane ose me tuba parakolp janë të sigurta dhe të drejtuara nga stafi ynë me përvojë dhe profesional. Ne ofrojmë xhaketa shpëtimi që përshtaten rehat nga fëmijët deri në 4 vjeç deri tek të rriturit më të mëdhenj

Varkat tona me banane mund të strehojnë deri në gjashtë kalorës.

Transferimi i kthimit

Në fund të udhëtimit përfaqësuesi ynë do t'ju takojë në plazh dhe do t'ju transferojë në hotelin tuaj.

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Udhëtim me varkë me banane ose me parakolp
 • Jelek shpëtimi
 • të gjitha taksat

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Kamerat
 • Syze dielli dhe kapele
 • Bllokuesit e diellit
 • Këpucë të rehatshme (trajnerë ose flipflop)
 • Kostum noti
 • Rroba për ndërrim dhe peshqirë

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Varkë me banane Sharm el Sheikh Reviews

Write Review
I rritur
from £ 12.00
Fëmija
from £ 10.00
Choose travel date
I rritur
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq