Udhëtim me snorkeling në ishullin Tiran në Sharm el Sheikh

Availability every day
Pickup Time 08:00 AM
Duration 8 hours approximately
Udhëtim me snorkeling në ishullin Tiran në Sharm el Sheikh

Udhëtim me snorkeling në ishullin Tiran në Sharm el Sheikh

Udhëtim snorkeling në ishullin Tiran I ishullit Tiran me varkë nga Sharm el Sheikh

I vendosur vetëm në brigjet e Sharm el Sheikh në Gjirin e Akabës, ishulli Tiran krenohet me atraksionet kryesore për snorkelers në të gjithë Azinë. Ujërat blu kristal, koralet shumëngjyrëshe dhe peshqit ekzotikë presin zbulimin tuaj. Largohuni nga plazhet e mbushura me njerëz dhe kaloni një udhëtim ditor me snorkeling nëpër ishujt e Detit të Kuq. Ishulli Tiran është i rrethuar nga shkëmbinj nënujorë të bukur. Kjo është një mënyrë e përsosur për të kaluar një ditë duke shijuar zhytje ose snorkeling. Është parajsë!

Marrja nga hotelet e Sharm el Sheikh

Ju do të merrni në orën 8:30 me minibus me ajër të kondicionuar nga drejtuesi ynë i turneut dhe do të udhëtoni në bankinë për të takuar varkën.

Snorkeling në Detin e Kuq

Ndërsa bëni rrugën tuaj mbi ujërat e kristalta për në ishullin Tiran, mund të uleni dhe të pushoni, duke parë pamjet panoramike, duke përfshirë malet e Arabisë Saudite dhe brigjet e Sharmit dhe ndoshta një ose dy delfin. Ju do të bëni 2 ose 3 ndalesa gjatë rrugës për snorkeling, duke përfshirë në Gordon Reef dhe Jackson Reef. Kur varka ndalon, udhëzuesi juaj do t'ju japë këshilla për snorkeling, udhëzime sigurie dhe gjithashtu do të tregojë se çfarë mund të prisni të shihni nën ujë në çdo pikë ndalimi.

Dreka

Një drekë e shijshme shuplakë do të shërbehet në bordin e varkës gjatë ditës.

Eksploroni ishullin e Tiranit

Pas drekës, do të marrim rrugën për në ishull. Do të ndaleni për snorkeling rreth plazheve të mrekullueshme të ishullit. Bëni banja dielli ose notoni ose thjesht relaksohuni. Është fundi perfekt i ditës perfekte.

Transferimi i kthimit

Në fund të udhëtimit, varka do të kthehet në bankinë, ku udhëheqësi i turneut do t'ju takojë dhe më pas do t'ju transferojë në hotelin tuaj në Sharm el Sheikh.

Eksploroni gjëra të tjera për të bërë në Sharm El Sheikh

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Udhëzues anglishtfolës gjatë udhëtimit tuaj
 • Dreka
 • Pije te lehta
 • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Pajisje për snorkeling
 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Peshqir
 • Krem dielli
 • Syze dielli & Kapelë
 • Kostum noti
 • Kamera

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Udhëtim snorkeling në ishullin Tiran Sharm el Sheikh Reviews

Write Review
I rritur
from £ 22.00
Fëmija
from £ 12.00
Choose travel date
I rritur
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq