Udhëtim me katër vrapues dhe deve në shkretëtirën e Sharmit

Availability every day
Pickup Time 02:30 PM
Duration 4 hours approximately
Udhëtim me katër vrapues dhe deve në shkretëtirën e Sharmit

Udhëtim me katër vrapues dhe deve në shkretëtirën e Sharmit

Safari I Quad Runner me deve në shkretëtirën Sharm el Sheikh

Udhëtoni në mënyrën moderne dhe të lashtë mbi rërën e artë dhe shijoni peizazhin e bukur të thyer të maleve të Sinait. Ky është një shans i shkëlqyeshëm për ju që të provoni dy aventurat tona më të njohura në shkretëtirë: kalërim me deve dhe biçikletë me katër vetura në një udhëtim pasdite me një ndalesë në një kamp tradicional beduin për një pushim çaji!

Merr

Përfaqësuesi ynë do t'ju marrë nga hoteli juaj pasdite dhe do të udhëtoni rreth 30 minuta në shkretëtirë në qendrën e biçikletave me kuadrat.

Bëhuni gati për Udhëtim

Instruktori juaj do t'ju vendosë me helmetat tuaja të sigurisë dhe do t'ju japë udhëzime se si të drejtoni në mënyrë të sigurt biçikletën me kuadrat.

Shkoni

Së pari ju do të vozitni në kuadratin tuaj për rreth 20 minuta mbi rërë të sheshtë të shkretëtirës për t'u mësuar me biçikletën dhe për të fituar besimin tuaj. Gjithmonë do të vozitni në grup dhe do të keni pranë vetes udhëzuesin tuaj në rast se keni nevojë për ndihmë.

Më pas do të dilni me makinë në një luginë midis maleve. Këtu grupi do të kalojë afërsisht 40 minuta duke shfrytëzuar sa më shumë dunat e rërës dhe kodrat në zonë.

Ndalem për një copë herë

Ne do të bëjmë një ndalesë në një kamp beduinësh, ku do të keni mundësinë të shihni se si jetojnë këta njerëz nomad dhe më pas të pushoni nën një tendë tradicionale dhe të pini çaj. Pijet e tjera freskuese janë në dispozicion me një kosto shtesë.

Udhëtim me deve

Më pas në itinerar është kalërimi me deve. Do ta shijoni shumë, veçanërisht nëse është diçka që e bëni për herë të parë.

Transferimi i kthimit

Ju do të takoheni në fund të udhëtimit me deve nga përfaqësuesi ynë dhe do të transferoheni përsëri në hotelin tuaj në Sharm el Sheikh.

SHKO PËR MË SHUMË...

Aventura në shkretëtirën e Sharm El Sheikh (5 X 1)

Përfitoni sa më shumë nga pushimet tuaja me këtë udhëtim 5 në 1 në shkretëtirën e Sinait. Filloni

me aktivitete të mbushura me aksion: çiklizëm me katër dhe deve. Përpara se të udhëtoni në një

Kampi tradicional i beduinëve për të pirë çaj dhe për të parë perëndimin e diellit mbi trëndafilin me ngjyrë

malet e Sharm el Sheikh. Më pas do të shijoni më shumë ...


Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Biking katërshe
 • Udhëtim me deve
 • Çaj beduinësh në çadrën e beduinëve
 • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Syze dielli
 • Shami

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Çiklizëm me katër dhe deve nga Sharm el Sheikh Reviews

Write Review
Beqare
from £ 22.00
Dyfishtë
from £ 32.00
Choose travel date
Beqare
Dyfishtë

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq