Udhëtim gjysmë nëndetëse në Sharm el Sheikh

Availability every day
Pickup Time 09:30 AM
Duration 2 hours approximately
Udhëtim gjysmë nëndetëse në Sharm el Sheikh

Udhëtim gjysmë nëndetëse në Sharm el Sheikh

Ekskursion gjysmë nëndetëse nga Sharm el Sheikh

Kaloni dy orë në një gjysmë-nëndetëse dhe zbuloni mrekullitë nënujore të Detit të Kuq pa i lagur këmbët! Eksploroni, filmoni dhe fotografoni akuariumin nënujor që është Deti i Kuq nga komoditeti i sediljes tuaj me ajër të kondicionuar dhe dritares personale. I vendosur 4 metra nën det, do të keni mundësinë të zbuloni peshqit e bukur dhe shkëmbinjtë koralorë që shtrihen nën det. Më në fund do të kalojmë pak kohë mbi ujë në kuvertën e sipërme të nëndetëses, ku mund të pushoni dhe të shijoni pamjet panoramike të gjireve, plazheve dhe maleve piktoreske të Sharmit.

Marrja nga hotelet e Sharm el Sheikh

Ju do të merrni nga përfaqësuesi ynë (Ky udhëtim zhvillohet çdo ditë çdo 1 orë e gjysmë nga ora 9:00 e mëngjesit deri në 13:30 ) dhe do të udhëtoni në bankën e detit me mini-bus me ajër të kondicionuar për të filluar aventurën tuaj.

Shijoni udhëtimin gjysmë nëndetëse

Hipni në një gjysmë-nëndetëse dhe filloni një aventurë futuriste dhe emocionuese. Në United Submarine mund të zbuloni botën nënujore, pa pasur nevojë për aftësi noti apo zhytjeje. United Submarines Sharm el Sheikh ofron një mundësi të shkëlqyer për të parë nga afër botën nënujore të detit të kuq. Këto gjysmë-nëndetëse janë të pajisura me një dhomë xhami nënujore, 3 metra e thellë nga e cila mund të shihni mrekullitë e mrekullueshme të Detit të Kuq. Mrekullohuni me shkëmbinjtë e gjallë koralorë, peshqit shumëngjyrësh dhe krijesa të tjera ujore nga dritaret e gjysmë-nëndetëses për rreth 60 minuta. Merrni fotografi mahnitëse të botës nënujore për t'u treguar miqve tuaj në shtëpi.

Transferimi i kthimit

Pasi të keni mbaruar së shijuari aktivitetet emocionuese të udhëtimit gjysmë-nëndetëse, do t'ju zbresin përsëri në hotelin tuaj ose në vendndodhjen e preferuar në Sharm El Sheikh.

Eksploroni gjëra të tjera për të bërë në Sharm El Sheikh

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Tarifat e hyrjes
 • Pije, lëngje
 • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit
 • Marrja nga hoteli juaj në Sharm dhe kthimi

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Krem dielli
 • Syze dielli dhe kapele
 • Kamera

Additional Information

 • Udhëtimi gjysmë nëndetësor shkon çdo ditë në kohë të ndryshme nga 9:00 e mëngjesit deri në 13:30 pasdite,

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Ekskursion gjysmë nëndetësesh në Sharm el Sheikh Reviews

Write Review
I rritur
from £ 32.00
Fëmija
from £ 19.00
Choose travel date
I rritur
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq