Udhëtim ditor në Aqua Park në Sharm El Sheikh

Availability every day
Pickup Time 09:30 AM
Duration 7 hours approximately
Udhëtim ditor në Aqua Park në Sharm El Sheikh

Udhëtim ditor në Aqua Park në Sharm El Sheikh

Udhëtim ditor në Aqua Park Sharm el Sheikh - Parku ujor Sharm el Sheikh​

Ky është udhëtimi ynë familjar më i njohur për një arsye! Për ata që janë të rinj në vite ose thjesht të rinj në zemër, këtu Albatros Aqua Park Sharm el Sheikh është një domosdoshmëri për ata që kërkojnë të qetësohen dhe të argëtohen në diell! Sharm el Sheikh krenohet me parkun ujor më të madh në Lindjen e Mesme dhe me mbi 30 rrëshqitje, spërkatje dhe kënde lojërash me ujë dhe me xhiro me emra si: Space Hole, Space boat, Body Slide, Twister, Free Fall, Rafting River dhe King Kong; ka kënaqësi për të pasur të gjithë!

Pikapi

Përfaqësuesi ynë do t'ju marrë herët në mëngjes dhe do t'ju transferojë në Aqua Park me një automjet me ajër të kondicionuar, ku do të kaloni një ditë të plotë.

Parku ujor Sharm el Sheikh  

  është parku ujor më i mirë dhe më i madh në Sharm el Sheikh, i cili ka shumë lojëra ujore argëtuese dhe shumë emocionuese, dhe këtu janë disa nga më të njohurat.

 1. Ai i përdredhur:
 2. Twister dy:
 3. Rrëshqitja e shumëfishtë
 4. Rënia e lirë
 5. Tubi i rënies së lirë
 6. kamikaz
 7. Slide Trupi
 8. Varkë fluturuese
 9. Tubi i anijes hapësinore
 10. Vrimë e zezë
 11. Rrëshqitje për rafting
 12. Slide Familjare
 13. Rrëshqitja e cunamit
 14. Vrima hapësinore
 15. Varkë fluturuese lart në kodër
 16. Rënia e lirë e fëmijëve
 17. Rrëshqitje Elefanti
 18. Rrëshqitje me kërpudha
 19. Aqua Tower
 20. Rrëshqitje delfini (për fëmijët e vegjël, një zonë miqësore për fëmijët)


Dreka ( vetëm opsioni gjithëpërfshirës)

Ekziston një opsion All inclusive i cili ju lejon të hyni në të gjitha restorantet brenda parkut nga ora 12:00 deri në orën 17:00.

Drive Back

Në fund të udhëtimit, përfaqësuesi ynë do t'ju takojë në hyrjen kryesore për t'ju transferuar në hotelin tuaj . Si zakonisht Sharm el Sheikh Aqua Park përfundon në orën 17:00, por është gjithmonë zgjedhja juaj të vendosni kur dëshironi të ktheheni


Eksploroni gjëra të tjera për të bërë në Sharm El Sheikh

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Udhëzues anglishtfolës gjatë udhëtimit tuaj
 • Tarifa e hyrjes
 • Jelek shpëtimi
 • Soft all inclusive ( pije dhe ushqim ) në rast të zgjedhjes së këtij opsioni
 • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Pije

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Ekskursion në Parkun Ujor Aqua Blue Sharm Al Sheikh Reviews

Write Review
Vetëm hyrje
from £ 29.00
E butë gjithëpërfshirëse
from £ 54.00
Choose travel date
Vetëm hyrje
E butë gjithëpërfshirëse

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq