Turne me biçikletë me katër në Hurghada | Turne ATV në Hurghada

Availability every day
Pickup Time 02:00 PM
Duration 3 hours approximately
Turne me biçikletë me katër në Hurghada | Turne ATV në Hurghada

Turne me biçikletë me katër në Hurghada | Turne ATV në Hurghada

Hurghada Quad Bike Safari | Udhëtim 4WD, ATV T & jashtë rrugës në Hurghada

Provoni diçka emocionuese në pushimet tuaja me këtë ekskursion me biçikletë me kuadrat. Shikoni perëndimin e diellit mbi shkretëtirën Lindore, hidhuni në biçikletën tuaj me kuadrat, ngrini adrenalinën tuaj dhe zmadhoni në kërkim të aventurës tuaj të mbushur me aksion. Bëni një ndalesë në një kamp tradicional beduinësh dhe freskohuni me një çaj të veçantë beduinësh.

Merr

Përfaqësuesi ynë do t'ju marrë nga hoteli juaj në Hurghada në mëngjes ose pasdite dhe ju do të udhëtoni rreth 30 minuta në shkretëtirë në qendrën e biçikletave me kuadrat.

Behu gati

Instruktori juaj do t'ju vendosë me helmetat tuaja të sigurisë dhe do t'ju japë udhëzime se si të drejtoni në mënyrë të sigurt biçikletën me kuadrat.

Shijoni ATV Desert Safari tuaj

Së pari ju do të vozitni në kuadratin tuaj për rreth 20 minuta mbi rërë të sheshtë të shkretëtirës për t'u mësuar me biçikletën dhe për të fituar besimin tuaj. Në çdo kohë, ju do të vozitni në grup dhe do të keni pranë vetes udhëzuesin tuaj në rast se keni nevojë për ndihmë.

Më pas do të dilni me makinë në një luginë midis maleve. Në total, grupi do të kalojë afërsisht 3 orë duke shfrytëzuar sa më shumë dunat e rërës dhe kodrat në zonë.

Ndalem për një copë herë

Ne do të bëjmë një ndalesë në një kamp beduinësh, ku do të keni mundësinë të shihni se si jetojnë këta njerëz nomad dhe më pas të pushoni nën një tendë tradicionale dhe të pini çaj. Pijet e tjera freskuese janë në dispozicion me një kosto shtesë.

Transferimi per ne hotel

Pasi të ktheheni me makinë në qendrën e biçikletave me kuadrat, përfaqësuesi ynë do t'ju takojë dhe do t'ju kthejë në hotelin tuaj në Hurghada.

Our Service includes

 • Marrja/Zbritja nga të gjitha hotelet e Hurghadës me furgon me ajër të kondicionuar
 • ATV Quad Biking
 • Guida lokale egjiptiane gjatë turneut
 • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Syze dielli & Kapelë
 • Shami
 • Kamera

Additional Information

 • - Përvoja e biçikletës me kuadrat në Hurghada është e disponueshme në periudha të ndryshme të ditës.
 • - 5 £ Shtesë për person për marrjen e hoteleve jashtë Hurghadës, duke përfshirë hotelet Makadi Bay, hotelet El Gouna, hotelet Sahl Hashesh, hotelet në Soma Bay dhe Safaga.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Hurghada Quad Bike | 4WD, ATV T & Udhëtim jashtë rrugës Reviews

Write Review
Beqare
from £ 16.00
Dyfishtë
from £ 20.00
Choose travel date
Beqare
Dyfishtë

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq