Turne aventure dhe ekskursione në Sharm el Sheikh

Turne aventure dhe ekskursione në Sharm el Sheikh

Shkretëtira e Sinait ofron një shumëllojshmëri të gjerë ekskursionesh safari, ne kemi diçka që i përshtatet shumicës së shijeve. Shtojini një aventurë të vogël pushimeve tuaja dhe kombinoni safarin tuaj me biçikletën me katër motorë ATV, safarin me buggy Shrm El Sheikh ose hipur në kalë. Ju gjithashtu mund të shijoni një udhëtim me deve, shikimin e yjeve dhe një darkë beduinësh ose të vizitoni Ras Mohamed, Abu Galum ose madje të shijoni vizitën tuaj shpirtërore në malin Horeb dhe Manastirin e Shën Katerinës dhe kanionin me ngjyra të Nuweiba.

Buggy Safari në shkretëtirën Sharm El Sheikh

Sharm el Sheikh Dune Buggy Safari

2hours
Provoni diçka emocionuese në pushimet tuaja me këtë ekskursion safari me karroca. Vraponi nëpër shkr... read more
Udhëtim me deve, darkë beduinësh dhe shikim të yjeve në shkretëtirën e Sharmit

Udhëtim me deve, darkë beduinësh dhe shikim të yjeve në shkretëtirën e Sharmit

5hours
Shijoni një orë magjike kalërimi me deve në shkretëtirën e Sinait në një kamp tradicional beduin. At... read more
Udhëtim me deve dhe darkë beduinësh në shkretëtirën Sharm el Sheikh

Shëtitje me deve në Sharm el Sheikh dhe darkë beduinësh

4hours
Shijoni një orë magjike kalërimi me deve në shkretëtirën e Sinait në një kamp tradicional beduin. At... read more
Çaj me deve dhe beduin në shkretëtirën Sharm El Sheikhn

Udhëtim me deve në Sharm El Sheik

2hours
Të gjithë kemi dëgjuar për ecjen si egjiptian, por këtu në Sharm, duke qenë kaq afër shkretëtirës, ë... read more
Udhëtim në kanionin me ngjyra nga Sharm el Sheikh

Safari me ngjyra në Canyon nga Sharm el Sheikh

10hours
Udhëtoni me rehati me 4x4 Land Cruiser në Canyon me ngjyra dhe më pas udhëzohuni nëpër labirintin e... read more
Super Safari St.Catherine & Colored Canyon nga sharm

Super Safari (Shën Katerina dhe kanioni me ngjyra)

10hours
Shijoni përvojën tonë Super safari që është dy udhëtime në një! Filloni ditën tuaj duke vizituar Man... read more
Hipur me kalë në shkretëtirën e Sharm el Sheikh

Ekskursion me kalërim në shkretëtirën e Sharmit

1hours
Ku është më mirë të hipësh një kalë arab sesa në rërën e artë të shkretëtirës së Sinait të rrethuar... read more
Çiklizëm me katër dhe darka beduinësh në Sharm El Sheikh

Biçikletë me katër biçikletë dhe darkë beduinësh në Sharm

5hours
Një shans për të pasur një aventurë fantastike me një biçikletë me katër rrota, për të shijuar darkë... read more
Udhëtim me katër vrapues dhe deve në shkretëtirën e Sharmit

Çiklizëm me katër dhe deve nga Sharm el Sheikh

4hours
Udhëtoni në mënyrën moderne dhe të lashtë mbi rërën e artë dhe shijoni peizazhin e bukur të thyer të... read more
Biciklete me katër biçikleta në shkretëtirën e Sharm El Sheikh

Biciklete me katër biçikleta në shkretëtirën e Sharm El Sheikh

3hours
Provoni diçka emocionuese në pushimet tuaja me këtë ekskursion me biçikletë me kuadrat. Shikoni lind... read more
Ras Mohamed me autobus nga Sharm Snorkling Trip

Udhëtim ditor në Parkun Kombëtar Ras Muhammed

4hours
Deti i Kuq është një vend zhytjeje me famë botërore dhe konsiderohet të ketë peshqit dhe jetën detar... read more
Aventurë Safari në Shkretëtirë në Sharm el Sheik (5 udhëtime në 1)

Aventura në shkretëtirën e Sharm el Sheikh (5 udhëtime në 1)

5hours
Shfrytëzojeni sa më shumë pushimet tuaja me këtë aventurë në shkretëtirën e Sharm el Sheikh në Safar... read more
Ekskursion Sharm Mega Safari

Mega Safari Ekskursion Sharm el Sheikh

7hours
Duke thirrur të gjithë dashamirët e aventurës, ky ekskursion Mega safari në shkretëtirë dhe në det i... read more
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq