Sport ujor Sharm el Sheikh (3 udhëtime në 1)

Availability
Duration 2 hours approximately
Sport ujor Sharm el Sheikh (3 udhëtime në 1)

Sport ujor Sharm el Sheikh (3 udhëtime në 1)

Ekskursione sportive në Sharm El Sheikh | Aktivitetet sportive të ujit të Detit të Kuq

Pikat kryesore

Jeni duke kërkuar për një nxitim adrenalin dhe shumë argëtim me familjen ose miqtë tuaj? A jeni gati të eksploroni botën e detit të kuq në mënyra të ndryshme në vend që të pushoni në plazh dhe të bëni banja dielli? Ejani dhe bashkohuni me aventurën tonë të sporteve ujore në Sharm El Sheikh dhe shijoni 3 udhëtime në 1. Ju do të filloni me Zhytje në Zonën e Gjirit Naama përpara se të përjetoni emocionet e një udhëtimi me varkë me banane dhe ta përfundoni udhëtimin tuaj duke parë pamjen e bukur nga sytë e shpendëve. pamjet dhe peizazhet e plazheve, gjireve dhe maleve të Sharmit, ndërsa ju jeni duke përjetuar shëtitje me parasail në detin e kuq.

Merr

Ju do të merrni në orën 10:00 nga hoteli juaj në Sharm El Sheikh nga drejtuesi ynë i turneut dhe do të udhëtoni në plazh ku do të filloni aventurën tuaj ekstreme të sporteve ujore.

Hyrje në zhytje në skuba

Siguria është prioriteti ynë. Do t'ju sigurohet të gjitha pajisjet tuaja për ditën dhe më pas instruktori ynë i kualifikuar i zhytjes do t'ju shpjegojë se si të përdorni pajisjet dhe si të merrni frymë nën ujë. Më në fund do të keni një seancë të shkurtër praktike në ujë të kontrolluar me instruktorin për t'u siguruar që të ndiheni rehat me pajisjet dhe duke marrë frymë nën ujë.

Udhëtim me varkë ose me metro me banane

Hipni djathtas nga bregu dhe qëndroni për një udhëtim argëtues dhe skenik. Shijoni pamjet e bregut. Udhëtimet tona me varkë me banane ose me tuba parakolp janë të sigurta dhe të drejtuara nga stafi ynë me përvojë dhe profesional. Ne ofrojmë xhaketa shpëtimi që përshtaten rehat nga fëmijët deri në 4 vjeç deri tek të rriturit më të mëdhenj, ndërsa varkat tona me banane mund të strehojnë deri në gjashtë kalorës.

Udhëtim me parasailing

Ejani me parasailing në Sharm el Sheikh dhe shikoni pamjet dhe peizazhet e bukura të plazheve, gjireve dhe maleve të Sharmit. Nuk kërkohet përvojë e mëparshme ose aftësi të veçanta! Bëni një udhëtim të vetëm ose dyfish me një mik dhe shijoni 10 minuta udhëtim - ka kënaqësi për t'u shijuar nga të gjithë!
Instruktorët tanë do t'ju bëjnë gati në varkë dhe do t'ju vendosin në mënyrë të sigurt në parzmoren tuaj. Kur të jeni gati për të fluturuar, thjesht qëndroni në kuvertë ndërsa linja juaj lëshohet ngadalë dhe pusi ju ngre butësisht, duke ju lejuar të relaksoheni dhe thjesht të shijoni pamjet vërtet të mrekullueshme panoramike mbi brigjet e Sharmit.

Transferimi i kthimit

Në fund të udhëtimit, udhëheqësi juaj i turneut do t'ju transferojë përsëri në hotelin tuaj në Sharm El Sheikh pas asaj që ne e dimë se do të ketë qenë një ditë më e këndshme.

Etiketat : #sharmexkursions #Banana Boat #sharmelsheikh #sharmwonders #sealife #watersport #parasailing #deti i kuq #sharmelsheikhwatersport #zhytje #plazh #aquawatersport #park ujor

Mësoni më shumë për ekskursionet e sporteve ujore në Sharm El Sheikh:

1 - Udhëtim me varkë me fund xhami

2- Udhëtim me varkë me banane ose udhëtim me metro

3- Udhëtim me parasailing

Our Service includes

 • • Marrja/zbritja nga hoteli
 • • Të gjitha transfertat me A/C Automjet
 • • Kapiteni dhe Guidë Dygjuhëshe
 • • Varkë me fund xhami me hije
 • • Udhëtim me parasail
 • • xhaketë shpëtimi
 • • Udhëtim me varkë me banane ose me parakolp
 • • Të gjitha taksat dhe tarifat e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Additional Information

 • Monedha e çmimit të turneut është vendosur në paund britanik, por ju mund të paguani në Euro, USD ose EGP.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Sport ujor Sharm el Sheikh (3 ekskursione në 1) Reviews

Write Review
Beqare
from £ 40.00
Dyfishtë
from £ 55.00
Choose travel date
Beqare
Dyfishtë

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq