Snorkeling me delfinët në Hurghada | Turne snorkeling në Dolphin House

Availability every day
Pickup Time 07:30 AM
Duration 9 hours approximately
Snorkeling me delfinët në Hurghada | Turne snorkeling në Dolphin House

Snorkeling me delfinët në Hurghada | Turne snorkeling në Dolphin House

Udhëtim snorkeling në Dolphin House I Udhëtim snorkeling Hurghada I Udhëtim Plot ditor me snorkeling me varkë

Marrja e mundësisë për të notuar me delfinët e egër në Hurghada është një ëndërr e realizuar për shumë nga klientët tanë të cilët kanë dashur gjithmonë një shans për të bashkëvepruar nga afër me këto krijesa mahnitëse inteligjente dhe lozonjare.

Merr

Ju do të merren herët në mëngjes nga hoteli juaj në Hurghada me furgon me ajër të kondicionuar dhe do t'ju transferojnë në bankën e të akuzuarve për të filluar udhëtimin tuaj.

Udhëtim me snorkeling në shtëpinë e delfinëve

Varka do të bëjë ndalesa të ndryshme gjatë gjithë udhëtimit, në mënyrë që të ftuarit të mund të zhyten në ujë dhe të notojnë. Ju do të keni mundësinë të notoni me delfinët e egër, si dhe të keni mundësinë të dalloni koralet e bukura, peshqit ekzotikë, breshkat dhe kafshët e tjera detare. Një nga ndalesat do të jetë në vendin e njohur si Shtëpia e Dolfinëve, ku ka një shans mesatarisht 90% që delfinët të ngjiten dhe t'i afrohen varkës. Mos harroni se ky është një grup i egër delfinësh dhe nuk ka asnjë presion që ata të notojnë me mysafirët tanë - megjithatë, ne e kemi drejtuar këtë turne për shumë vite tani, dhe në përvojën tonë delfinëve u pëlqen të ndërveprojnë me njerëzit.

Ju do të bëni 2 ose 3 ndalesa gjatë rrugës për snorkeling, kur varka ndalon, udhëzuesi juaj do t'ju japë këshilla për snorkeling, udhëzime sigurie dhe gjithashtu do të tregojë se çfarë mund të prisni të shihni nën ujë në çdo pikë ndalimi.

Dreka

Ju do të shijoni një drekë të shijshme në shuplakë, e cila do të shërbehet në bordin e varkës ku është udhëtimi ynë përfshin një ditë të plotë në barkë me drekë dhe pajisje për snorkel.

Transferimi i kthimit

Pasdite vonë anija do të kthehet në bankën e të akuzuarve ku do të takoheni nga përfaqësuesi ynë dhe do të transferoheni përsëri në hotelin tuaj në Hurghada pas asaj që ne e dimë se do të ketë qenë një ditë më e këndshme.


Not me delfinët në Hurghada, turne snorkeling në Dolphin House

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Udhëzues miqësor gjatë udhëtimit tuaj
 • Dreka
 • Pije te lehta
 • Pajisje për snorkeling
 • Të gjitha taksat dhe tarifa e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Peshqir
 • Krem dielli
 • Syze dielli & Kapelë
 • Kostum noti
 • Kamera

Additional Information

 • Monedha e çmimit të turneut është vendosur në paund britanik, por ju mund të paguani në Euro, USD ose EGP.
 • - 5 £ Shtesë për person për marrjen e hoteleve jashtë Hurghadës, duke përfshirë hotelet Makadi Bay, hotelet El Gouna, hotelet Sahl Hashesh, hotelet në Soma Bay dhe Safaga.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Udhëtim për snorkeling në shtëpinë e delfinëve në Hurghada Reviews

Write Review
I rritur
from £ 27.00
Fëmija
from £ 16.00
Choose travel date
I rritur
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq