Shfaqja e delfinëve në Sharm el Sheikh

Availability Monday , Tuesday , Wednesday , Thursday , Friday , Saturday
Pickup Time 02:30 PM
Duration 1 hours approximately
Shfaqja e delfinëve në Sharm el Sheikh

Shfaqja e delfinëve në Sharm el Sheikh

Ekskursion i shfaqjes së delfinëve në Sharm El Sheikh, Egjipt   | Dolphina Park Sharm El Sheikh

Shijoni një orë të paharrueshme me këto kafshë inteligjente dhe miqësore. I adhuruar si nga të rriturit ashtu edhe nga fëmijët, kjo shfaqje premton të sjellë një buzëqeshje në fytyrën e kujtdo! Shikoni ndërsa trajnerët shumë të aftë të Dolphina Park Sharm el Sheikh luajnë me top, bëjnë truke, kërcejnë nëpër rrathë, notojnë dhe në përgjithësi kryejnë një shfaqje të shkëlqyer dhe magjepsëse me delfinët. Ky është një udhëtim që nuk duhet humbur!

Pickup

Ju do t'ju zgjedhim nga udhërrëfyesi ynë rreth orës 14:30 dhe do t'ju çojmë në parkun e delfinëve i cili ndodhet në gjirin Nabq në veri të Sharm el Sheikh.

Filloni udhëtimin tuaj të shfaqjes së delfinëve në Sharm el Sheikh

Pasi të jeni atje, Jini të mahnitur nga fuqia dhe hiri i delfinëve tanë të bukur në shfaqjen tonë interaktive, do të mahniteni, argëtoheni dhe edukoheni nga shfaqja madhështore që delfinët dhe trajnerët tanë kanë krijuar koreografi vetëm për ju!

Këta delfinë shumë inteligjentë dhe lozonjarë do të ndërveprojnë me trainerët e tyre ku do të shihni marrëdhënien e dashurisë dhe respektit ndërsa kryejnë truket, kërcimet dhe pozat e tyre të preferuara gjatë gjithë shfaqjes në kohë dhe saktësi të përsosur së bashku me sfondin muzikor.

A do të jetë dita juaj me fat? …… një fëmijë i veçantë vullnetar do të zgjidhet për të marrë pjesë në shfaqje duke shijuar një shëtitje me varkë me mirësjellje të tërheqjes së delfinëve, ndaj vishni fëmijët tuaj me buzëqeshjen më të mirë!!

Transferimi i kthimit

Në fund të udhëtimit, do të transferoheni në hotelin tuaj pasi të keni kaluar një ditë të paharrueshme në delfinën Sharm El Sheikh.


Pse të mos përmirësoni!

për turneun e aventurës së kërkuesve emocionues !!!

Lundrim me delfinët në Sharm El-sheik

Për shumë njerëz, shansi për të notuar me delfinët është një ambicie ose një ëndërr që bëhet realitet. Këtu në Sharm el Sheikh, parku i delfinëve së bashku me Sharm Wonders e bëjnë këtë ëndërr realitet, Kaloni 15 ose 30 minuta në këto inteligjente dhe ,,, Më shumë

Shijoni ekskursionet tona të tjera në Sharm El Sheikh:

Our Service includes

  • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
  • Udhëzues anglishtfolës gjatë udhëtimit tuaj
  • Tarifa e hyrjes
  • Pije joalkoolike në furgon
  • Të gjitha taksat dhe tarifa e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

  • Çdo shtesë që nuk përmendet në itinerar

Additional Information

  • Monedha e çmimit të turneut është vendosur në paund britanik, por ju mund të paguani në Euro, USD ose EGP.

Do you need more details? call or email us

  • +201025566717
  • Info@sharmwonders.com

Ekskursioni i Shfaqjes së Dolfinëve në Sharm El Sheik Reviews

Write Review
I rritur
from £ 20.00
Fëmija
from £ 14.00
Choose travel date
I rritur
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq