Scuba Diving në Parkun Kombëtar Ras Mohamed nga Sharm

Availability
Duration 8 hours approximately
Scuba Diving në Parkun Kombëtar Ras Mohamed nga Sharm

Scuba Diving në Parkun Kombëtar Ras Mohamed nga Sharm

Hyrje në përvojën e skuba

Pikat kryesore

Deti i Kuq është një parajsë për zhytësit: këtu mund të eksploroni ujërat blu kristalore, të vëzhgoni tufat e peshqve me ngjyrë ylberi dhe të zbuloni shkëmbinjtë koralorë. Kjo hyrje në udhëtimin e zhytjes është mënyra më e sigurt dhe më e këndshme për fillestarët për të marrë një shije të parë të këtij aktiviteti mahnitës dhe është më mirë të keni përvojën tuaj të parë të zhytjes sesa në akuariumin më mahnitës nënujor të Azisë.

Merr

Përfaqësuesi ynë do t'ju marrim në orën 9 të mëngjesit me minibus me ajër të kondicionuar dhe do t'ju çojmë në bankinë për të filluar udhëtimin tuaj në ishullin Tiran ose në Ras Mohammed.

Hyrje në zhytje në skuba

Siguria është prioriteti ynë. Do t'ju sigurohet të gjitha pajisjet tuaja për ditën dhe më pas instruktori ynë i kualifikuar i zhytjes do t'ju shpjegojë se si të përdorni pajisjet dhe si të merrni frymë nën ujë. Më në fund do të keni një seancë të shkurtër praktike në ujë të kontrolluar me instruktorin për t'u siguruar që të ndiheni rehat me pajisjet dhe duke marrë frymë nën ujë.

Ndalesa për zhytje dhe snorkeling

Do të shijoni 2 ose 3 ndalesa gjatë ditës në pika të ndryshme të Detit të Kuq me 1 ose 2 zhytje (sipas rezervimit tuaj) dhe në fund 2 ndalesa për snorkeling.

Dreka

Në mes të udhëtimit, do të uleni për të shijuar një drekë të freskët dhe të lehtë. Të gjitha pijet freskuese dhe pijet janë gjithashtu të përfshira.

Transferimi prapa

Dita do të mbyllet rreth orës 4.30. Ju do të merren në bankinë dhe do të transferoheni përsëri në hotelin tuaj.

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Pajisje zhytjeje
 • Guida angleze gjatë udhëtimit tuaj
 • Tarifa e hyrjes në rastin e Ras Mohamed
 • Dreka
 • Pije te lehta
 • të gjitha taksat

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Hyrja në Zhytje në Sharm el Sheik Reviews

Write Review
1 Zhytje
from £ 35.00
2 Zhytje
from £ 45.00
Choose travel date
1 Zhytje
2 Zhytje

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq