Not me delfinët Ekskursion në Sharm el Sheikh

Availability Monday , Tuesday , Wednesday , Thursday , Friday , Saturday
Pickup Time 10:30 AM
Duration 2 hours approximately
Not me delfinët Ekskursion në Sharm el Sheikh

Not me delfinët Ekskursion në Sharm el Sheikh

Not me delfinët në Sharm el Sheikh | Not me delfinët në Sharm el Sheikh | Dolphina Park Sharm el Sheikh

Për shumë njerëz, shansi për të notuar me delfinët është një ambicie ose një ëndërr e realizuar. Këtu në Sharm El Sheikh , parku i delfinëve së bashku me Sharm Wonders e bëjnë këtë ëndërr realitet. Kaloni 15 ose 30 minuta për këto krijesa inteligjente dhe lozonjare. Notoni, luani, përqafoni dhe fërkoni hundët me këta gjitarë lozonjarë. Ju madje mund të pozoni për një foto me delfinët në mënyrë që të keni një moment të mrekullueshëm për të marrë me vete këtë përvojë të jetës.

Mos e humbisni shansin dhe dëshironi të notoni me delfinët në vend që t'i shikoni vetëm nga ana e pishinës? Përvoja jonë e notit të delfinëve është një mënyrë e shkëlqyer për të takuar nga afër këto krijesa të bukura dhe për të realizuar ëndrrat.

Marrje nga hotelet e Sharm el Sheikh

Udhërrëfyesi juaj për udhëtimin do të vijë për t'ju marrë nga hoteli juaj dhe për t'ju transferuar në parkun e delfinëve në gjirin Nabq me një automjet me ajër të kondicionuar .

Sharm el Sheikh Not me delfinët Udhëtim

Do të mbërrini dhe do të mblidhni jelekët e shpëtimit dhe do të shkoni në pishinën e delfinëve. Këtu do të kaloni ose 15 ose 30 minuta, në varësi të kohës që rezervoni, me delfinët. Trajnuesit me shumë përvojë të delfinëve do t'ju japin udhëzime dhe këshilla për mënyrat më të mira për të bashkëvepruar me delfinët gjatë udhëtimit tuaj. Do të mësoni se si të luani, të këndoni, të fotografoni me ta dhe madje të bëni delfinin t'ju japë një puthje! Do të jetë një përvojë magjike!

Transferimi i kthimit

Pasi të përfundoni udhëtimin tuaj në Sharm el Sheikh Dolphina Park , udhërrëfyesi juaj do t'ju shoqërojë për në hotelin tuaj.

Pse të mos përmirësoni turneun tuaj!


Është më mirë të provosh diçka, sesa të dëgjosh për të 1000 herë! Kjo është arsyeja pse ne ju këshillojmë të provoni përvojën tonë të Dolphina Park Sharm El Sheikh për të pasur mundësinë për të eksploruar së bashku udhëtimin me Dolphin Show & Notin me delfinët në Sharm El Sheikh Trip . Eksploroni më shumë

Our Service includes

 • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
 • Udhëzues anglishtfolës gjatë udhëtimit tuaj
 • Tarifa e hyrjes
 • Pije joalkoolike në furgon
 • Jelek shpëtimi
 • Të gjitha taksat dhe tarifa e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

 • Çdo shtesë që nuk përmendet në itinerar
 • Shpenzimet personale

Recommendation

 • Rrobat e notit
 • Syze dielli & Kapelë
 • Peshqir
 • Kamera

Additional Information

 • Monedha e çmimit të turneut është vendosur në paund britanik, por ju mund të paguani në Euro, USD ose EGP.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Not me delfinët Sharm El Sheikh Reviews

Write Review
15 min
from £ 52.00
30 min
from £ 74.00
Choose travel date
15 min
30 min

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq