Lundrim me parasail në Sharm el Sheikh

Availability every day
Pickup Time 10:30 AM
Duration 1 hours approximately
Lundrim me parasail në Sharm el Sheikh

Lundrim me parasail në Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh me parasailing

Ejani me parasailing në Sharm dhe shikoni pamjet dhe peizazhet e bukura të plazheve, gjireve dhe maleve të Sharmit. Nuk kërkohet përvojë e mëparshme ose aftësi të veçanta! Bëj një udhëtim të vetëm ose dyshe me një mik - ka kënaqësi që të gjithë të kenë. Lundrimi me parashutë është një përvojë e mahnitshme e hapur për këdo mbi 15 vjeç dhe një alternativë e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të përjetojnë disa nga mënyrat si është të hidhesh me parashutë pa pasur nevojë të kërcejnë vërtet nga një aeroplan!

Merrni nga hoteli juaj në Sharm el Sheikh

Përfaqësuesi ynë do t'ju marrë nga hoteli juaj dhe do t'ju drejtojmë me mini-bus me ajër të kondicionuar për t'ju çuar drejt bankës së sporteve ujore. Ne e drejtojmë atë në Naama Bay zakonisht Megjithatë; ne kemi ende disa qendra të tjera në pika të ndryshme të Sharm el Sheikh si, Sharks Bay, Nabq Bay dhe Sharm Old Market.

Udhëzimet e sigurisë:

Despoite Nuk kërkohet asnjë aftësi për të fluturuar, instruktorët tanë do t'ju japin një informim sigurie në mënyrë që të merrni një ide se sa i sigurt dhe sa i lehtë është në të vërtetë, është një aktivitet pasiv, kështu që siç e përmendim NUK kërkon aftësi të veçanta ose njohuri teknike. për të shijuar sportin, megjithatë, informimi i sigurisë do të thotë që në fakt kohëmatësit e parë të kuptojnë teknikat e sigurisë për të lehtësuar përvojën dhe për t'u siguruar që nuk do të shqetësohen në mënyrë që të mund të shijojnë vërtet aventurën.

Udhëtim me parasailing

sapo skafi ta çojë grupin në një vend të duhur larg nga bregu i detit, instruktorët tanë do t'ju ndihmojnë të ngroheni dhe do t'ju duket interesante të shihni njerëz të tjerë nga grupi juaj ta bëjnë këtë përpara jush, kjo ju jep një perspektivë se çfarë ju duhet të bëni dhe si ndihet me të vërtetë dhe në të njëjtën kohë mendojmë se ju emocionon kur shihni sa e lehtë dhe e sigurt. Do të shijoni një udhëtim vërtet të mahnitshëm prej 10 minutash me pamje nga syri i shpendëve. Është një përvojë kaq fantastike.

Transferta e kthimit

Pasi të keni mbaruar udhëtimin dhe të ktheheni në breg, do të ktheheni me një automjet me ajër të kondicionuar në hotelin tuaj në Sharm el Sheikh.

Eksploroni gjëra të tjera për të bërë në Sharm El Sheikh

Our Service includes

 • Marrja dhe zbritja në hotelin tuaj në Sharm el Sheikh
 • 10 minuta udhëtim me parasail
 • Jelekë shpëtimi dhe të gjitha pajisjet e tjera të sigurisë
 • Të gjitha transfertat me automjet me ajër të kondicionuar

Shërbimi nuk përfshin

 • Shpenzimet personale
 • Çdo tarifë shtesë që nuk përmendet në program

Recommendation

 • Kamerat
 • Syze dielli dhe kapele
 • Bllokuesit e diellit
 • Këpucë të rehatshme (trajnerë ose flipflop)
 • Kostum noti

Additional Information

 • Ju lutemi vini re se kufiri maksimal i peshës së lundrimit të dyfishtë është 150 kilogramë.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Paralajmërim në Sharm el Sheik Reviews

Write Review
Beqare
from £ 28.00
Dyfishtë
from £ 38.00
Choose travel date
Beqare
Dyfishtë

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq