Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Kajro, kryeqyteti, konsiderohet si qyteti më i madh në Afrikë. Mijëra vijnë këtu për të tregtuar, adhuruar ose studiuar. Egjipti ka gjithashtu industrinë më të vjetër turistike në botë.shijoni mrekullitë si Sfinksi i Madh dhe piramidat e larta të faraonëve. Mund të shkoni me autobus ose me avion, mund të zgjidhni nga ekskursionet 1, 2 dhe 3 ditore. me paketat tona speciale që kombinojnë Luxor dhe/ose Alexandria, jemi të sigurt që nuk do të zhgënjeheni.

Ekskursion në Kajro me avion nga Sharm el Sheikh Tur 1 ditor

Turne në Kajro nga Sharm El Sheikh me avion

16hours
Nëse keni vetëm një udhëtim kur jeni këtu në Egjipt, le të jetë në Kajro. është një gjë që duhet par... read more
Ekskursion në Kajro me avion nga Sharm el Sheikh Udhëtim 2 ditor

Turne 2 ditore ne Kajro nga Sharm El Sheikh me avion

48hours
Asnjë festë në Egjipt nuk do të ishte e plotë pa një vizitë në kryeqytetin e tij të lashtë. Rezervon... read more
Turne Privat në Kajro nga Sharm - Ekskursion 1 ditor

Turne Privat në Kajro nga Sharm El Sheikh

16hours
Keni mundësinë të përshtatni itinerarin tuaj dhe të kaloni turneun tuaj ditor privat në Kajro sipas... read more
Turne në Kajro nga Sharm me Shfaqje Dritash Zëri - Ekskursion 1 ditor me avion

Turne në Kajro me Shfaqje Sound & Light nga Sharm El Sheikh

16hours
Shijoni turneun njëditor në Kajro nga Sharm El Sheikh me aeroplan për të eksploruar pasurinë e thesa... read more
Turne në Kajro me Trainer nga Sharm Ekskursion 1 ditor

Udhëtim i plotë ditor i Kajros me autobus nga Sharm El Sheikh

21hours
Shijoni turneun ditor të Kajros nga Sharm El Sheikh me autobuz për të zbuluar disa nga pamjet dhe mo... read more
Turne në Kajro me Train nga Sharm Udhëtim 2 ditor

Kajro me autobus nga Sharm El Sheikh (2 ditë)

48hours
Pyes veten se çfarë të bëni në Kajro për 2 ditë? me turneun tonë befasues në Kajro nga itinerari i S... read more
oferta mujore

ofertat e këtij muaji

0hours
Oferta në grup

Oferta në grup

0hours
Oferta për ekskursione

Oferta ekskursionesh në Sharm el Sheik

0hours
Udhëtim ditor në Piramidat e Gizës dhe Muzeu Egjiptian

Turne në Kajro në Piramidat dhe Muzeun Egjiptian

8hours
Keni vetëm një ditë për të kaluar në Kajro? Keni disa orë në aeroportin ndërkombëtar të Kajros për t... read more
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq