Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ndërsa jeni në Hurghada, ka shumë aktivitete që mund të bëni. Hurghada Wonders Excursions ofron një gamë të gjerë udhëtimesh ditore në Kajro dhe piramidat nga Hurghada, ekskursione në Luxor nga Hurghada, udhëtime me snorkeling në ishullin Giftun, Ishujt Magawish & Sharm El-Naga nga Hurghada, çiklizëm me katër dhe zhytje në Hurghada. shumë më tepër udhëtime dhe turne janë në dispozicion. Ju gjithashtu mund ta Tailor-Made udhëtimin tuaj për t'iu përshtatur interesit tuaj.

Turne Luxor nga Hurghada Udhëtim 1 ditor

Turne Ditore ne Luxor nga Hurghada

18hours
Shijoni një udhëtim të paharrueshëm ditor nga Hurghada në Luxor për të parë rrënojat e lashta të Teb... read more
Turne në Kajro nga Hurghada - Me autobus

Udhëtim ditor në Kajro nga Hurghada

18hours
Merrni një turne të paharrueshëm në Kajro nga Hurghada për të parë Piramidat e Gizës dhe koleksionin... read more
Udhëtim snorkeling nga Hurghada në ishullin Giftun

Udhëtim për snorkeling në ishullin Giftun nga Hurghada

9hours
Asnjë festë në Hurghada nuk do të ishte e plotë pa një udhëtim ditor me snorkeling të shpenzuar duke... read more
Turne në Kajro nga Hurghada - Ekskursion njëditor me avion

Udhëtim ditor nga Hurghada në Kajro me avion

17hours
Merrni një turne të paharrueshëm në Kajro nga Hurghada me ajër për të vizituar piramidat mbresëlënës... read more
Snorkeling me delfinët në Hurghada | Turne snorkeling në Dolphin House

Udhëtim për snorkeling në shtëpinë e delfinëve në Hurghada

9hours
Afrohuni pranë delfinëve në këtë udhëtim fantastik 9-orësh me snorkel nga Hurghada. Shijoni një lund... read more
Turne me biçikletë me katër në Hurghada | Turne ATV në Hurghada

Hurghada Quad Bike | 4WD, ATV T & Udhëtim jashtë rrugës

3hours
Provoni diçka emocionuese në pushimet tuaja me këtë ATV Tours në Hurghada. Shikoni perëndimin e diel... read more
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq