Ekskursion i Shfaqjes së Gjarprit Krokodil nga Sharmi

Availability every day
Pickup Time 06:30 AM
Duration 2 hours approximately
Ekskursion i Shfaqjes së Gjarprit Krokodil nga Sharmi

Ekskursion i Shfaqjes së Gjarprit Krokodil nga Sharmi

Ekskursion i shfaqjes së krokodilit dhe gjarpërinjve në Sharm el Sheikh

Zbuloni gjithçka rreth specieve të gjarpërinjve dhe zvarranikëve në botë në Muzeun e Gjarprit. Shikoni përreth 25 llojet e hardhucave, gjarpërinjtë helmues dhe jo helmues, tutlat, kameleonët dhe më shumë, përpara se të uleni për të shijuar shfaqjen e gjarpërinjve në amfiteatër. Në skenë do të shihni një performancë marramendëse me disa kobra helmuese nga India.

Më tej është shfaqja e krokodilit në Sharm el Sheik - e vetmja shfaqje e këtij lloji në të gjithë Lindjen e Mesme dhe Afrikë, ku do të keni mundësinë të shikoni të mahnitur teksa showmen ekspertë prezantojnë një shfaqje emocionuese me dhjetë krokodilë të egër. Shikoni teksa mashtrojnë, luajnë dhe performojnë me këto disa nga kafshët më vdekjeprurëse të natyrës!

Merr

Ju do të merreni me mini-bus me ajër të kondicionuar. Koha e udhëtimit ndryshon nga stina e verës në dimër. Dimër: 15:00 / Verë: 17:00

Në faqen e internetit

Një pishinë me krokodilë, një muze me gjarpërinj të gjallë, Amfi-teatër, kënde lojërash për fëmijë, park me shatërvanë dhe bare për të rriturit.

Muzeu i Gjarprit

Fillimisht do të kalojmë rreth 20 minuta duke kërkuar rreth muzeut, ku mund të mësoni për gjarpërinjtë dhe zvarranikët në botë. Këtu do të gjeni 25 lloje zvarranikësh, duke përfshirë gjarpërinjtë helmues dhe jo helmues, breshkat, kameleonët, hardhucat gjigante.

Shfaqja e gjarpërinjve

Më pas do të ulemi në amfiteatrin e sitit për të shijuar një shfaqje me disa kobra helmuese nga India. Kohëzgjatja e këtij emisioni është afërsisht 30 minuta.

Shfaqja e krokodilit në Sharm el Sheik

Pjesa e dytë e shfaqjes është shfaqja e krokodilit. Këtu dy showmen ekspertë aziatikë prezantojnë një shfaqje emocionuese me dhjetë krokodilë të egër që zgjat afërsisht 40 minuta.

Transferimi i kthimit

Pas shfaqjes, ju do të ktheheni në hotelin tuaj në Sharm el Sheikh me një automjet kondicioner.


Eksploroni gjëra të tjera për të bërë në Sharm El Sheikh

Our Service includes

  • Të gjitha transfertat me furgon me kondicioner
  • Udhëzues anglishtfolës gjatë udhëtimit tuaj
  • Tarifa e hyrjes
  • Të gjitha taksat dhe tarifa e shërbimit

Shërbimi nuk përfshin

  • Shpenzimet personale
  • Pije

Do you need more details? call or email us

  • +201025566717
  • Info@sharmwonders.com

Shfaqje me gjarpërinj dhe krokodil në Sharm el Sheikh Reviews

Write Review
I rritur
from £ 24.00
Fëmija
from £ 14.00
Choose travel date
I rritur
Fëmija

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Kujdesi ndaj klientit 24/7

24 orë në ditë, 7 ditë në javë për të ofruar nivelet më të mira të shërbimit ndaj klientit dhe për t'u marrë me çdo problem apo problem të mundshëm që mund të kenë klientët tanë. Ne jemi këtu për të shërbyer. Na kontaktoni

Asnjë shtesë e fshehur

Tarifat tona përfshijnë të gjitha taksat, tarifat e shërbimit dhe JO tarifa rezervimi.

Pagesë e Sigurt

Ju paguani përmes PayPal. Ne nuk trajtojmë informacionin e kartës suaj të kreditit.

Zbritje në grupe

Largoni stresin e udhëtimeve në grup me opsionet tona të dobishme. Ne ofrojmë zbritje speciale për familjet, miqtë dhe grupet e shkollave.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Ekskursione në Kajro | Udhëtime ditore në Kajro dhe Piramidat

Ekskursione në Kajro

Ekskursione në Luxor | Udhëtime dhe turne ditore nga Egjipti

Ekskursione në Luxor

Udhëtime|Ekskursione|Udhëtime dhe gjëra për të bërë në Sharm el Sheikh

Ekskursione Sharm

Ekskursione, turne dhe udhëtime ditore në Hurghada

Ekskursione në Hurghada

Udhëtime Detare | Zhytje | Snorkeling | Sportet ujore dhe gjërat për të bërë në Sharm el Sheikh

Turne në Detin e Kuq